بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تاج حنایی: گویش فارسی سمنانی

با سی دی

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده شراره وظیفه شناس

تصویرگر نگین مصلحی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 44

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9154010003022
قابل تهیه از مراکز پخش
7,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

قصه، گنجینه ی کلمه و معنا است. با قصه، انسان به گذشته پیوند می خورد و با دستمایه هایی از فرهنگ،آداب و رسوم، آیین و اندیشه به استقبال آینده میرود. مجموعه ی سیمرغ قصه های مردم ایران، منتخبی از قصه های شفاهی است که مربیان کانون در منطقه های مختلف ایران از زبان راویان بومی شنیده اند و به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان به زبان ها، گویش ها و لهجه های ایرانی، آن را بازگویی کرده اند. قصه های این مجموعه، اگرچه هرکدام، زبان شیرین و مفهومی خاص دارند؛ اما در مجموع، گنجینه ای از فرهنگ سرزمین ایران را به ذهن و زبان کودکان و نوجوانان منتقل میکنند. «گنجشکی میخواهد بداند زورکی کی از همه بیشتر است؛ مردم روستایی میخواهند مانند حس کل پولدار شوند؛ خروسی، پول خون پدرش را می خواهد؛ دالویی پیش قاضی میرود؛ کره الاغی به کمک پیرزن می آید و...»
کتاب تاج حنایی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما