بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

در قلمزنی شده مدرسه چهار باغ، خورشید بی غروب هنر قلمزنی ایران

چرا ندیدیم؟

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده هادی سیف

طراح کوروش پارسانژاد

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 28

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9161710003022
قابل تهیه از مراکز پخش
1,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بی اغراق، هنرمندان صاحبدل ایرانی از معماران و کاشیکاران و خوشنویسان و حجاران و درودگران گرفته تا دیگر خالقان هنرهای ظریفه، مدرسه چهار باغ را به موزه ای تبدیل کرده اند که نمایانگر اوج هنرهای روزگار و زمانه شان است.

در این میان قلمزن چیره دست زمانه، با خلاقیتی حیرت برانگیز، در هر لنگه از درهای مدرسه، مراتب چیره دستی و مهارت هنری خود را در منبت کاری و شبکه کاری و زرگری و ترسیم نقوش ماهرانه و دیگر فنون به گونه ای رقم زده است که بی گزافه در تاریخ هنر قلمزنی بی رقیب مانده است. «مجموعه چرا ندیدیم ؟» با معرفی آثار ارزشمند هنر ایرانی اسلامی، دریچه ای است برای آشنایی هرچه بیشتر با گنجینه های ارزشمندی که هرکدام پشتوانه ای برای خلاقیت های هنری نسل آینده خواهد بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما