بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

راز چشمه جواهر، سرتینی جواهر: گویش فارسی - کردی

با سی دی

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده منوچهر کریم زاده

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 50

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9164210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
8,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ادبیات شفاهی، مجموعه‌ای گفتاری، شنیداری و نوشتاری از قصه، متل، چیستان، لالایی، ضرب‌المثل، بازی، شعر و ترانه‌های مردم است. ادبیات شفاهی مردم ایران با توجه به ویژگی‌های تاریخی، محل سکونت، گوناگونی اقوام و تفاوت‌های اقلیمی، صاحب اندیشه‌های فراوان است. مجموعه کتاب‌های «سیمرغ قصه‌های ایران» برای کودکان و نوجوانان و با هدف شناساندن ادبیات بومی و قومی و لهجه‌ها و گویش‌های مردم ایران زمین تدوین شده است. قصه راز چشمه جواهر از قصه‌های شنیدنی و با ارزش است که مضمونی زیبا و عمیق دارد. «پادشاه جوانی فرمان می‌دهد همه پیرمردان و پیرزنان را از شهر بیرون کنند. پس از مدتی، شهر دچار مشکل بزرگی می‌شود. کسی نمی‌تواند این مشکل را حل کند. جارچی جار می‌زند: اگر کسی راهی می‌داند به قصر پادشاه بیاید. در بیابان پیرمردی این خبر را می‌شنود و به شهر باز می‌گردد. اما ... »
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما