بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

سایه‌ هیولا

رمان نوجوان امروز

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده عباس جهانگیریان

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 276

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9166110003022
14,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «سایه‌ی هیولا» در قالب مجموعه‌ی «رمان نوجوان امروز» توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است. کتاب با زبانی شاعرانه مخاطب را با طبیعت زیبای پارک ملی گلستان، نوع کار و وظایف محیط‌بانان و سختی‌های کار آنان آشنا می‌کند. همچنین بخشی از فرهنگ، ادبیات شفاهی و آداب و رسوم قوم ترکمن را به مخاطب می‌شناساند. کتاب متنی روان و داستانی پرکشش و پرماجرا دارد. این کتاب از معدود رمان‌های نوشته شده توسط نویسندگان ایرانی است که مضمونی محیط‌زیستی دارد.نویسنده این اثر، معتقد است پرداختن به موضوعات محیط‌زیستی در قالب رمان و داستان اثرگذاری بیشتری بر مخاطبان دارد و می‌تواند آنان را به حفاظت از طبیعت و محیط‌زیست تشویق کند.این کتاب مناسب برای نوجوانان 13 سال به بالا می باشد .
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط