بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فارغ التحصیلی جیک مون

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده باربارا پارک

مترجم شقایق قندهاری

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 116

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9170610003022
7,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «فارغ‌التحصیلی جیک مون» با اتفاقی تکان‌دهنده آغاز می‌شود ؛ یعنی روزی که «جیک مون» با دوتا از هم‌کلاسی‌هایش در راه مدرسه، پدربزرگش را در حال وارسی سطل زباله‌ی بزرگ سر خیابان می‌بینند. دوستان جیک مشغول مسخره‌کردن پیرمرد زباله‌گرد می‌شوند، اما جیک از فرط خجالت و نداشتن شهامت کافی برای پذیرش وضعیتی که پدربزرگ «اِسکِلی» دارد، اصلاً به روی خودش نمی‌آورد که پیرمرد کثیفی که سطل آشغال را دنبال هیچی می‌گردد، پدربزرگش است. در این کتاب، نه تنها وضعیت سخت یک بیمار آلزایمری، که مهم‌تر از آن وضع سخت هم‌پاهای این بیمار را برای مخاطب به تصویر می‌کشد.رمان فارغ‌التحصیلی جیک مون، تلاش کرده فقط یک نمونه از این‌دسته هم‌پاها و مشکلاتشان را برای مخاطب به تصویر بکشد. باربارا پارک تلاش کرده در این اثر به روابط انسانی و رسیدن به درک متقابل، نگاهی دقیق و موشکافانه بیندازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط