بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

قیچی که دنبال کار می گشت

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده منیره هاشمی

تصویرگر مجید ذاکری

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 20

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9173110003022
8,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«قیچی که دنبال کار می گشت » یک کتاب کوتاه مصور برای کودکان است که ضمن بیان داستان خود، مفاهیمی را به کودکان انتقال می دهد. این کتاب، برای گروه سنی «الف »، یعنی کودکا نی که هنوز به مدرسه نرفته اند تا کلاس اولی ها، تنظیم شده است. تصاویر کتاب، کمک می کند تا بچه ها به کتاب جذب شوند و خواندن داستان برای آنها، طبیعتاً لازمۀ استفاده از این کتاب است. مفاهیمی مانند مذمّت بیکاری، لزوم استفادۀ درست و مناسب از هر چیز مفهوم حقّ مالکیت و مواردی از این دست، مطالبی هستند که ضمن داستان به بچه ها انتقال داده می شود. کتاب «قیچی که دنبال کار می گشت » از جمله داستانهای تخیلی محسوب می شود که در آن با جان بخشی به اشیاء، ابزار و وسائل و حیوانات، زمینۀ آشنایی بچه ها با برخی مفاهیم فراهم می شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط