بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کارخانه همه کاره

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9173310003022
قابل تهیه از مراکز پخش
2,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«کارخانه همه‌کاره» داستان پدر و پسری است که در کنار هم به کشف و شناخت کاربردهای مختلف اعضای بدن می‌رسند. نورالدین زرین‌کلک کوشیده است با زبان و تصاویر ساده مهم‌ترین مفاهیمی را که یک کودک باید بداند را به او بیاموزد.در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «پدرم یک کارخانه کوچک دارد که بیشتر وسایل خانه را در آنجا تعمیر می‌کند. هر وقت به کارگاه کوچکش می‌روم، شباهت بین ابزارهایش و بدن انسان را برایم بازگو می‌کند. او می‌گوید که آدم یک جرثقیل همه کاره است! آیا باور می‌کنید؟ ‌اگر باور نمی‌کنید، حتما این کتاب را بخوانید.» زرین‌کلک کتابی تصویری را خلق کرده است که کودکان می‌توانند بعد از شناخت کامل ابزارآلات و کاربرد آن به کشف و شهود در خود بپردازند و ویژگی‌های مشابه را در خود کشف کنند. «پدرم می‌گوید: آدم خیلی بیشتر از اینهاست و با ابزارهایی که در خودش دارد، کارهای زیادی می‌تواند بکند. حالا با خودت است که آن ابزارها و کارها را پیدا کنی.» این کتاب برای گروه سنی «ب» (6 تا 9 سال) به انتشار رسیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما