بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

وقتی تاریخ آلزایمر می گیرد

ناشر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نویسنده محمدرضا یوسفی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 80

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9182110003022
7,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«وقتی تاریخ آلزایمر می‌گیرد» با خلق چند روایت به بیان یک داستان تاریخی برای نوجوانان پرداخته است. نویسنده در 21 فصل که راویان آن متفاوت‌اند زندگی آذری‌هایی را نقل می‌کند که با ورود روسیه به ایران دست‌خوش تغییرات اقتصادی، عاطفی، امنیتی و... می‌شوند.

در بخشی از کتاب «وقتی تاریخ آلزایمر می‌گیرد» می‌خوانیم: «قند و شکر روسی مزه‌ی دیگری داشت، آن را از کمینی که مجاهدها به سنگر روس‌ها در بالا رود زدند به دست آوردم. تفنگ و گلوله‌ها را مجاهدها برداشتند قند و شکر را به من دادند. برای دو روسی که در درگیری کشته شدند، گور کندیم و خاکشان کردیم، وگرنه طعمه‌ی گرگ‌ها می‌شدند. سنگرشان بالای کوه بود و از آنجا جاده را زیر نظر داشتند و هر کسی که رد می‌شد، به ‍پشت سرشان را پرت می‌دادند.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط