loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ارزیابی اجتماعی - فرهنگی طرح های اقتصادی

Socio-Cultural Evaluation of Economic Projects

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92050 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب حاضر تلاش شده تصویری از ماهیت، ابعاد و مفاهیم مورد نیاز در ارزیابی تبعات اجتماعی و فرهنگی طرح‌های اقتصادی، و روششناسی شناسایی، پایش و نحوه ارزیابی آن تبعات در اختیار خوانندگان (شامل دانشجویان گرایش‌های مختلف رشته‌های اقتصاد و مدیریت، مهندسی صنایع، علوم اجتماعی، و سیاستگذاری علم و فنّاوری) قرار گیرد. دانشجویان پس از مطالعه این کتاب با روش‌های موجود ارزشگذاری تبعات آشنا می‌شوند و می‌توانند آنها را حسب مورد به کار گیرند. این کتاب در امتداد تألیف دو کتاب دیگر همین نویسنده است که تحت عناوین ارزیابی اقتصادی طرح‌ها (اقتصاد مهندسی) و ارزیابی اقتصادی طرح‌ها (موضوعات پیشرفته) در سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) منتشر شده‌اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما