بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • مهدی (عج) ده انقلاب در یک انقلاب

مهدی (عج) ده انقلاب در یک انقلاب

ناشر : دفتر نشر فرهنگ اسلامی | طرح فردا

نویسنده : حسن رحیم پور ازغدی

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 92510003022
8,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

چهارمین شماره از مجموعه مباحث طرحی برای فردا مشتمل است بر سخنرانی های «حسن رحیم پور ازغدی» با موضوع «مهدویت». با عناوین: "دولت عاشقی و عدل جهانی"، "مهدی (عج) نیمی شرقی، نیمی غربی"، و "جهانی شدن، پایان تاریخ و مهدویت".

مساله ی مهدویت متضمن مضامین نظری و عملی بسیار مهمی است و یکی از مهم ترین این مضامین که مستقیم به سرنوشت بشریت مربوط می شود، طرحی است که مهدویت برای تاریخ جهانی صورت بندی می کند و اشاره به نوعی جهان وطنی و عدالت جهانی برای انسان جهانی دارد و بدان معنی است که ما، در جنب همه ی این حماقت ها، ستم ها و شرارت هایی که در جامعه ی بشری اتفاق می افتد، معتقد باشیم به این که یک دینامیزم با شعوری در نبض تاریخ، تعبیه شده و او عاقبت، همه چیز را جبران خواهد کرد، او تاریخ را غسل خواهد داد و با نبردی فراگیر و جهانی به این جنگ "همه علیه همه" در تاریخ، خاتمه خواهد داد و با استقرار دولت عدل جهانی، دیگر ما در دنیا جز شهروند جهانی نخواهیم داشت. یک شهر است و آن جهان است و یک شهروند است و آن شهروند جهانی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط