بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

کووید 19: بازنشانی عظیم

آینده جهان در عصر پساکرونا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9261510003022
80,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

‌اینکه نمی‌ توانیم آینده را ببینیم آیا به این معناست که آینده‌ ای وجود ندارد؟ اینکه جریان حرکت، بازتولیدی از انسداد و بی‌ معنایی شده است، آیا نشان نمی‌ دهد که چارچوب معرفتی ما برای رویارویی با جهان کنونی ناتوان است؟ مواجهه با جهان پساکرونا که امکاناتی برای تقابل نرم‌ های متعارض پیش و حین کرونا را در خود دارد، مواجهه‌ ای است بس پیچیده، همه‌ جانبه و وجودی که شناختی هوشیارانه برای گذار را می‌ طلبد. گذار از نقطۀ عطفی که اگر بر آن مسلط نباشیم بر ما مسلط می‌ شود. پس درخور است پیش از عمل‌ گرایی بایستیم و به غنی‌ سازی سرمایه‌ های فکری خود بیاندیشیم.
این کتاب به قلم پروفسور کلاوس شواپ، بنیان‌ گذار مجمع جهانی اقتصاد (داووس) به رشتۀ تحریر درآمده است. بنیان‌ گذار مجمعی که پیش‌ بینی‌ های آن از روندهای آتی جهان به‌ عنوان موثق‌ ترین مستندات جهت برنامه‌ ریزی‌ های کلان کشورها کاربردی دیرینه دارد؛ به همین اعتبار می‌ توان از این کتاب برای اکتشاف منطق جهان نوین به‌ عنوان پیش‌ درآمدی قابل اتکا بهره جست.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما