بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

آنچه گذشت

ناشر نقد فرهنگ

نویسنده هیلاری کلینتون

مترجم عباسقلی غفاری فرد

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 600

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9265310003022
120,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

هیلاری رادهام کلینتون نخستین زن در تاریخ ایالات متحده است که از سوی یک حزب عمدهٔ سیاسی نامزد ریاست جمهوری می‌ شود. او پس از نزدیکِ چهار دهه خدمات عمومی در مقام وکیل مدافعهٔ کودکان و خانواده‌ ها، بانوی اول، و سناتور، به‌ عنوان شصت و هفتمین وزیر امور خارجه -از 21 ژانویه، 2009 تا 1 فوریه، 2013- خدمت کرده. او یک همسر، مادر و مادربزرگ است. هیلاری رادهام کلینتون برای نخستین‌ بار افشا می‌ کند که در میان یکی از مجادله‌ آمیزترین و غیرقابل پیش‌ بینی‌ ترین انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ به چه می‌ اندیشیده و چه احساسی داشته. اکنون، به دور از تنگناهای جاری، هیلاری شما را به بطن تنش‌ های تجربهٔ شخصی‌ اش، به‌ عنوان نخستین زنِ نامزدِ انتخابات ریاست جمهوری، از سوی یک حزب بزرگ، از انتخاباتی با نماد خشم، جنسیت، فرازهای هیجان و فرودهای شکست، و شگفت‌ تر از داستان‌ های پیچیده، دخالت روس‌ ها، و یک رقیب که همهٔ قوانین را زیر پا گذاشت، می‌ برد. او در این صفحات توضیح می‌ دهد که چگونه در برابر دونالد ترامپ و اشتباهات خود عمل کرده، چگونه با زیان‌ های تکان‌ دهنده و ویرانگر رو به‌ رو شده، و چگونه توانسته پس از آن خودش را دریابد. او دربارهٔ چالش‌ های زنِ نیرومند بودن در برابر چشمان عامه، انتقادها دربارهٔ صوت، سن، ظاهر، و معیارهای دوگانهٔ برخورد با زنان در سیاست سخن می‌ گوید. انتخابات سال 2016 غیرقابل پیش بینی و تاریخی بود.
آنچه گذشت داستان این مبارزات انتخاباتی و پس از آن و هم گزارشی عمیقاً صمیمانه و داستانی هشداردهنده برای مردم است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما