بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تولدت مبارک

ناشر راه یار

نویسنده راضیه جمالی نژاد | نازنین صابری بهداد

تصویرگر منیره منصوری

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 160

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9269710003022
35,000 31,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جشن تولد فرصتی برای دورهمی های شاد دوستانه و فامیلی است که این روزها بیشتر خانواده ها به آن توجه می کنند و برای برگزاری آن، برنامه ریزی ویژه ای دارند. در این کتاب داستان های شیرینی از تولدهای گوناگون و خلاقانه مادرانی را می خوانید که دوست داشته اند خودشان برای تولد فرزندانشان ایده پردازی کنند تا کمتر درگیر آسیب ها و حاشیه های تربیتی شوند.

همچنین، می توانید با استفاده از ایده های جذاب بازی و خوراکی و تزئینات شاد و آسان، جشن هایی دوست داشتنی را تجربه کنید.

«داستان‌ ها» و «ایده‌ هایی برای برگزاری جشن تولد» دو بخش اصلی این کتاب هستند. در بخش اول، بر اساس محتوای اصلی هر خاطره، اعم از شیوه دعوت از مهمان‌ ها، تدارک هدیه‌ ها، بازی‌ ها، محتوای گفت‌ و گوهای خانوادگی و واکنش بچه‌ ها، به تدوین داستان‌ ها پرداخته شده و در ادامه، برای تبیین نگاه و هدف کتاب، یادداشتی تأمل‌ گونه درباره تولد نوشته شده است. همچنین، در بخش دوم، ایده‌ هایی از بازی‌ های خانگی، پخت غذا و شیرینی و تهیه تزیینات خلاقانه برای برگزاری جشنی شاد و کم‌ هزینه و مفید گردآوری شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما