بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

رجال ایرانی قرن چهاردهم شمسی (دوره دو جلدی)

ناشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نویسنده تورج افشاری

زیر نظر محمدمهدی اسماعیلی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 3000

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9278510003022
500,000 475,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ایران زمین از دیرباز مهد مفاخری بزرگ در عرصه های گوناگون بوده که نام و آوازه آنان گاه از حدود و ثغور سرزمین مادری فراتر رفته و با درنوردیدن مرزها،بر کل گیتی رسیده و شهرت و اعتبار آنان جهانی گشته است. اما دریغا که گاهی بسیاری از این نام آوران در میان مردمان سرزمین خود نشاناخته باقی مانده اند و بسیاری از افراد و اقشار جامعه یا شناختی از این شخصیت های نامدار ندارند و یا اینکه شناخت آنان بسیار سطحی و جزئی است. با وقوف به این نقصیه، این اثر تلاش می کند با رویکردی بدیع و نو در راستای معرفی و شناساندن بیش از صد تن از چهره های برجسته تاریخ معاصر کشورمان در عرصه ها و زمینه های گوناگون علمی فرهنگی،مذهبی،هنری،ورزشی،سیاسی، وایثار و شهادت،گام هایی موثر و استوار بردارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما