بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

رشد و تعالی انسان از منظر قرآن و روایات

سخنرانی های استاد رفیعی

ناشر بوستان کتاب قم

تحقیق و تنظیم کتاب معاونت فرهنگی - تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

سخنران ناصر رفیعی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 204

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9280710003022
36,000 32,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انسان به دلیل محدودیت دایره آگاهی‌ ها در رسیدن به خیرات، ممکن است از مسیر واقعی خود منحرف شده و حتی به اشتباه، کمال را در جایی غیر از محل و مسیر آن جستجو کند، از این رو نیازمند دریافت آموزه‌ های وحیانی است. در قرآن و روایات معصومان (ع) مسیر رشد و هدایت ترسیم شده است و چنانچه انسان راهکارهای دینی را در زندگی خود به کار گیرد، به هدایت و کمال حقیقی رهنمون خواهد شد.

اثر حاضر مجموعه سخنرانی‌ های ارزشمند حجت الاسلام ناصر رفیعی محمدی است که عوامل تأثیرگذار در رشد و تعالی انسان را با استناد به آیات و روایات معصومین (ع) با استفاده از وقایع تاریخی تبیین کرده است.

این کتاب عوامل رشد انسان را طی مباحثی مانند خدابینی، اصلاح معاد، حساسیت نسبت به گناه در جامعه، دینداری، همگامی با اهل بیت (ع)، شناخت دشمن، ثبات قدم و استقامت در راه حق ارائه نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما