بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تمرین مسئولیت پذیری فردی در زندگی و محل کار (QBQ) همراه با کتاب کار

سوال پشت سوال

ناشر خانه تحول

نویسنده جان. جی. میلر | کریستین ای. لیندین

مترجم حامد جمشیدی پور

ویراستار حمیده شرزه ای

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 235

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9382610003022
40,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

QBQ (سوال پشت سوال) که حالا یک کتاب پرفروش و با سابقه است و پانزدهمین سال انتشار خود را جشن می‌گیرد، حیاتی‌ترین مسئله موجود در جامعه، سازمان‌ها و زندگی ما که در واقع «نیاز به مسئولیت‌پذیری فردی بیشتر و بهتر» است را هدف قرار می‌دهد. این کتاب کار و راهنمای مطالعه که به تازگی انتشار یافته، شما را با مفاهیم عمیق‌تری از QBQ آشنا می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا راه‌های تازه‌ای بیاموزید که به جای سرزنش و شکایت کردن، با مسئولیت‌پذیری فردی با مسائل برخورد کنید. به جای پرسیدن سوالات شبیه «چه کسی مقصر است؟» پس کی قرار است کسی این مشکل را حل کند،؟ «یا» چرا باید این همه تغییر را تحمل کنیم؟»، شما شروع خواهید کرد به پرسیدن سوال‌هایی مثل « چه‌طور می‌توانم وضعیت را بهتر کنم؟»، «چه‌کاری از من ساخته است؟» و «چه‌طور می‌توانم باعث تغییر شوم؟». این کتاب مکملی عالی برای کتاب QBQ و ابزاری قدرتمند برای افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها است و راهکاری تازه برای مشکلات، بهبود کار گروهی و افزایش بهره‌وری معرفی کرده و راه را برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ همرار می‌کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما