loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

با دلفین حرف بزن!

هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

«با دلفین حرف بزن» نوشته جینی رربی و ترجمه مریم رفیعی با مضمونی از زندگی کودکان مبتلا به اوتیسم به نگارش در آمده است.

پرداختن به جزییات زندگی بیمار اوتیسمی و ایجاد تعلیق در داستان و همچنین وارد کردن ماجرای دلفین مبتلا به سرطان از جمله ویژگی‌های این رمان نوجوان است.

این کتاب دارای 40 فصل و 300 صفحه است.

«با دلفین حرف بزن» قصه زندگی پسر بچه‌ای به نام آدام است که توسط خواهرناتنی‌اش، لیلی روایت می شود. مادر لیلی با دان که پزشک است ازدواج می‌کند و صاحب فرزندی به نام آدام می‌شوند. مادر متوجه بیماری آدام می‌شود اما پدرش نمی تواند این مساله را قبول کند. لیلی که نه سالش است مادرش را از دست می‌دهد و مجبور است هم نقش خواهر و هم نقش مادر آدام را داشته باشد....

«لیلی» برادر ناتنی اش «آدام» را خیلی دوست دارد، ولی در عین حال همیشه با او به مشکل می خورد.

آدام اوتیسم دارد و مراقبت از او لیلی را مجبور کرده هم مادر باشد و هم خواهر. لیلی سعی دارد «دان» پدر ناتنی اش را راضی کند که آدام واقعا مشکل دارد و باید دنبال برنامه ای برای کمک به او باشند. شاید در آن صورت بتواند زندگی خودش را داشته باشد.

آدام همیشه به دلفین ها علاقه داشته و به همین دلیل وقتی دان مسئول درمان یک بچه دلفین مبتلا به سرطان به نام نوری می شود، لیلی و آدام را همراه خود می برد.

نوری و ادام بالافاصله با هم دوست می شوند. ولی لیلی حس می کند این دلفین کوچک نباید بقیه عمرش را دور از دریا بگذراند. آیا او می تواند بدون خیانت کردن به خانواده ی خود نوری را ازاد کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما