بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فلسفه عرفان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9401510003022
154,000 138,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فلسفه عرفانی کتابی نسبتاً جامعه در حوزه مباحث فلسفی در قلمرو عرفان است که نویسنده آن را ادامه و تکمیل کننده عرفان و فلسفه اثر ولتر استیس می‌داند این کتاب در برابر دربردارنده مباحث مهمی همچون معرفت شناسی عرفان، رابطه علم و عرفان، متافیزیک و عرفان، عقلانیت و عرفان، زبان و عرفان و اخلاق و عرفان است.

فلسفه عرفان، بررسی اقلیمی پدیده عرفان ظهور یافته در سنت‌های مختلف دینی است که شامل مباحثی فلسفی درباره چیستی و حقیقت عرفان و تجربه عرفانی، واقع نمایی تجارب عرفانی، رابطه عرفان یا تجربه عرفانی با دین،اخلاق، متافیزیک و علم، نحوه استفاده از داده های عصب شناسی و علمی در تحلیل حقیقت عرفان و تجارب عرفانی می باشد. البته دست‌ کم در فضای عرفان اسلامی می توان از فلسفه عرفان نظری یا علم عرفان عملی هم سخن گفت که در آن مباحثی ناظر به مبانی هستی شناختی، انسان شناختی و جهان شناختی هر یک از این دو علم، قابل طرح است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما