بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

پدر، قهرمان من: پدر قدرتمندی باشید که فرزندان شما به آن نیاز دارند

ناشر پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

نویسنده مگ میکر

مترجم شهناز نوحی

زیر نظر مسعود جان بزرگی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 178

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9437010003022
33,500 31,825 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خواه من در تلاش برای برنده شدن در جام قهرمانی فوتبال باشم، خواه به پرورش فرزندانم مشغول باشم، به برنامه‌ای نیاز دارم. قهرمان چنین نقشه‌ای را خود ترسیم می‌کند. برای من هیچ‌چیز مهم‌تر از تربیت فرزندانی قوی نیست تا تبدیل به بزرگسالانی دوست‌داشتنی شوند که عشق را می‌شناسند و خدا را بندگی می‌کنند. با تشکر از دکتر مگ برای نوشتن چنین کتاب دلگرم‌کننده و الهام‌بخشی برای پدرانی مثل من (فیلیپ ریورز).
اگر پدر هستید باید این کتاب را بخوانید. اگر می‌خواهید به پدر خود هدیه‌ای بدهید، این کتاب را به او بدهید. پیام دکتر مگ به پدران باورنکردنی است (لِس پاروت).
لقب «اَبَرمرد» خوب است، «ناخدا» عالی است؛ اما شما با نیرویی فراتر از نیروی مردان معمولی طراحی شده‌اید. با هدفمندی و عقلانیتی که از وجودتان سرازیر می‌شود، تنها شما می‌توانید فرزندانتان را از دام‌هایی برهانید که برسر راهشان است. شما قهرمانی هستید که آنها آرزویش را دارند و تا آخر او را به یاد می‌آورند (اندی اندروز).
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما