loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

داستان بریده بریده (داستان پژوهشی از حادثه کربلا)

5 (1)

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده علی رضا نظری خرم

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 540

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 94556 10003022
145,000 130,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

داستان بریده بریده پژوهشی داستانی از بین ده‌ ها منبع شیعه و سنی است که به چگونگی شکل‌گیری قیام امام حسین(ع) تا واقعه خشونت‌آمیز حرّه پرداخته است.

در این اثر پژوهشگر با مراجعه به اکثر منابع متقن موجود تا قرن هفتم که کمترین تحریف و دستبرد را به خود دیده‌اند به تعریف زوایای پنهان و آشکار تاریخ می‌پردازد.

مخاطب در این کتاب ارزشمند ضمن اطلاع از چگونگی بروز حوادث، از اوضاع و احوال شهرهای مهم جهان اسلام و عملکرد مسلمین آگاه می‌شود. از همه مهم‌تر با خواندن این کتاب به شناخت افراد و اسامی مشهوری می‌رسد که شاید امروز به گونه‌ای دیگر از آن‌ها یاد می‌شود.

نویسنده در داستان‌ بریده‌ بریده زبانی خارج از عرف کتب تاریخی را برگزیده، او با زبانی محاوره‌ و با گونه‌ای دوستانه و به دور از آرایه‌های سخنوری به نقل داستان‌هایی از دل تاریخ می‌پردازد تا بدین‌ وسیله مخاطبین بیشتری از اقشار مختلف را به خود جذب کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما