بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تعالی در آموزش عالی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9475810003022
38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جامعه دانشگاهی از نظر تاریخی یک قدیمی ترین مخاطبان با بیشترین علاقه به فرآیند اعتبارسنجی و نتایج آن به شمار می آید، با افزایش دغدغه ها درباره اثر بخشی آموزش عالی و با توجه به محیط چالش بر انگیز و پیش رو که امروزه دانشگاه ها و نهاد های آموزشی در آن فعالیت می کنند. دامنه اعتبارسنجی گسترش یافته است تا توجه بیشتری به برنامه ها و فرآیند های برنامه ریزی، شفافیت و ثبات ماموریت، بهره برداری از منابع، مسائل مربوطه به اثر بخشی سازمانی، دسترسی و تکمیل دانشجویان، خدمات پشتیبانی تحصیلی و آموزش و ارزیابی نتایج در تمامی حیطه ها، به خصوص یادگیری، صورت گیرد، یکی از رویکردهای نوین در اعتبار سنجی دانشگاه (تعالی) است که به منزله مفهومی دقیق و همه جانبه به ارزیابی کل سیستم دانشگاهی می پردازد و در هر بخش به دنبال شناسایی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود است تا با ارائه برنامه بهبود مناسب اقدام به درمان کند و ارتقای کیفیت مورد انتظار مجموعه دانشگاه را رقم بزند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما