loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

روابط بین الملل: نظریه و رویه

ناشر مرکز نشر دانشگاهی

نویسنده سید مسعود موسوی شفائی

ویراستار نادیا فرهاد توسکی

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 312

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 94760 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
68,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

نظریه های روابط بین الملل ابزارهایی برای ساده سازی و تبیین امور هستند و امکان متمایز کردن مسائل با اهمیت از امور گذرا و کم اهمیت را فراهم می آورند.
علاوه بر نظریه ها، رویه کنشگری بازیگران بین المللی که رویدادها و تحولات سیاست بین الملل را رقم می زنند نیز حائز اهمیت است.

هدف کتاب حاضر آن است که با استفاده از نظریه های روابط بین الملل، رویه های کنشگری بازیگران را به گونه ای تبیین کند که قابلیت بیشتری برای توصیف، تبیین و پیش بینی تحولات سیاست بین الملل فراهم شود.

بر این اساس، کوشیده شده است که ضمن پرداختن به جریان اصلی نظریه ها، تحولات بنیادین در بستر روابط بین الملل (به طور خاص، جهانی شدن) نیز مورد توجه قرار بگیرد.

این کتاب خلائی در میانه بحث ناب و مفهومی نظریه های روابط بین الملل از یک سو و مسائل سیاست بین الملل از دیگر سو را برای دانش پژوهان رشته های روابط بین الملل و ارتباطاات پر کند. با این هدف که بتواند درک مبنایی از روابط بین الملل ارائه کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما