loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عزرائیل (کهنه سرباز)

5 (2)

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده نیما اکبرخانی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 294

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 94777 10003022
165,000 148,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

داستان عزرائیل از ماجرای قتل یک گروه مواد مخدر در تهران و چند سرباز نیروی قدس سپاه در دوحه شروع می‌شود و با یک ماجرای هیجانی به ترکیه و شمال سوریه به پایان می رسد.

نویسنده تنها محدود به اتفاقات هیجان‌انگیز نمی پردازد.بلکه او به سراغ پشت پرده اتفاقات مهمی می‌رود. کهنه ‌سرباز نقبی به اتفاقات چهل سال گذاشته ایران هم می‌زند و داستان را به گروهک تروریستی منافقین و سال‌های جنگ می‌کشاند.


درد اصلی جلد اول رمان عزرائیل پیدا کردن قاتل و قاتلان احتمالی نیست. درد اصلی این رمان خیانت است! خیانتی که هیچکس باورش نمی‌کند. نیما اکبرخانی در رمانش با دقتی مثال‌زدنی از جزئیات این ماجرا پرده می‌بردارد و قلمی روان، دو داستان موازی را پیش می‌برد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

sama

کتاب قیمت روش 65تومنه شما 95زدید باتخفیف85تومن میدید روغن زدید به کتاب اینقدر گرون میدین

6 خرداد 1401

با سلام دوست عزیز قیمت کتاب مطابق با قیمت درج شده توسط ناشر بر روی کتاب محاسبه می شود. در صورتی که سفارش داده اید و فکر می کنید گرانتر حساب شده، برای رفع سوء تفاهم، با ما تماس بگیرید

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما