loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چای اول: دانستنی های پیش از خواستگاری

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 94900 10003022
11,000 9,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

بیان برخی از اطلاعات لازم برای انتخاب همسر و ملاک‌های همسرگزینی و کسب موفقیت در این زمینه است. در این نوشتار به برخی از بایسته‌های خواستگاری و دقت در گزینش همسر پرداخته شده و آداب و رسوم اخلاقی و شرعی مربوط به آن بیان شده است. آنگاه برخی از راهکارهای مربوط به حل مشکلات ابتدای ازدواج و تشکیل خانواده، مورد بحث و بررسی قرار گرفته و برخی از آسیب‌های مربوط به آن تبیین شده است. نویسنده در ادامه به برخی از نکات اخلاقی مربوط به خواستگاری و انتخاب همسر اشاره نموده و برخی از ضوابط مربوط به تعیین مهریه برای همسر آینده، تعیین شیربهاء، مسایل شرعی مربوط به ارتباط دختر و پسر، شیوه‌های تحقیق در مورد همسر آینده، استخاره کردن، تهیه جهیزیه برای دختر، تسهیل امر ازدواج، مراسم عقد و عروسی و برخی از هشدارهای لازم در این زمینه را با توجه به آموزه‌ها و دستورات دین اسلام بررسی نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما