فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روابط متکامل زن و مردناشر کتاب : لیله القدر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 14
تعداد صفحات: 71
وزن(گرم): 131
تاریخ ثبت: شنبه 13 مهر 1387
تاریخ ویرایش: دوشنبه 2 اسفند 1395
کد : 950
تعداد بازدید: 2826
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

36000 ریال
32400 ریال


معرفی کتاب
این کتاب مجموعه دو نوشته و یک سخنرانی است از مرحوم صفایی.
موضوع فصل اول کتاب ازدواج است که در آن به ارزش و آثار ازدواج و وظایف همسران در قبال یکدیگر پرداخته شده است. در فصل دوم در مورد تساوی حقوق مرد و زن بحثهایی شده و به برخی شبهات مربوطه پاسخ داده شده است. فصل سوم به مساله حجاب پرداخته و در نهایت در فصل آخر کتاب بحثی در مورد روابط میان همسران مطرح کرده است.
در مجموع می توان گفت که این کتاب حاوی نکات آموزنده فراوانی است که با ادبیاتی شیوا و جملاتی مختصر و پرمغز بیان شده است؛ نکاتی که نشان دهنده دقت و باریک بینی نویسنده و کثرت تاملات و تجربیات وی بوده است. مبنای قرآنی و روایی نویسنده ، برداشتهای نغز و دقیق از آنها و استفاده از اصطلاحات قرآنی از ویژگی های این کتاب است.

گزیده کتاب
... اگر می بینی که یک روش حاصل نمی دهد تکرار نکن و سماجت نکن. یک دنده راه نرو، که شرایط، سرعتها و حتی توقفها را می طلبد.
خستگی ، لوس بازی، بی ادبی و افسردگی و دلمردگی همه از علامتهایی هستند که نشان می دهند نیازی در میان هست و یا روش تو اشتباه است. باید تجدید نظر کرد و مشورت خواست.
قهر و تندی مکرر، جسارت می آورد و حرمتها را می درد. پس از جذب و دلبستگی، قهر می تواند اهرم مفیدی باشد به خصوص آنجا که توضیح و تبیینی هم در کار آمده باشد و در هنگام مناسبی انجام شده باشد. در لحظه ای که همسر تو انگیزه درگیری دارد و مقاومت نشان می دهد، درگیری را آغاز نکن. در برابر چشم حامی و مدافع، درگیری بی زمینه است و زیر پای تو سست است. یا باید زیاده روی کنی و یا شکست بخوری و زمین گیر شوی.
نقطه ضعفهای تو ، تو را می گشاید. پس آنها را اصلاح کن.
مادر و پدرت را در مقابل همسرت مگذار. خواسته های آنها و دوستانت را با زبان خواسته های خودت مطرح کن. محبت به تو سختی خواسته ها را کم می نماید.
...


مولف
علی صفائی حائری
علی صفایی حائری معروف به عین-صاد فرزند شیخ عباس صفایی حائری و نوهٔ شیخ محمدعلی صفایی حائری در سال ۱۳۳۰ در شهر قم دیده به دنیا آمد. تحصیلاتدروس سطح حوزه را در کمتر از ۴ سال به پایان رساند. او «رسائل» را نزد سیدمهدی روحانی و شیخ جعفر سبحانی تحصیل نمود و برای فرا گرفتن «مکاسب» که از کتب فقهی پایان دوره سطح است از آقایان بناروانی و فاضل قفقازی بهره جست و در نهایت با خواندن کتاب «کفایةالاصول» نزد آقایان فاضل، ستوده و میرزا حسین نوری دوره سطح را به اتمام رساند. در خارج فقه و اصول از آقایان شیخ مرتضی …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!