بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

پرتوها 2: زهرا (س) فصلی از کتاب رسالت

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 950010003022
قابل تهیه از مراکز پخش
1,500 1,425 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

استاد «سلیمان کتانی» کتاب خود را با عنوان « فاطمه الزهرا (س) وتر فی غمد»را برای امام موسی صدر خواند و ایشان نیز این این مقدمه را بر آن کتاب نگاشت. کتاب مذکور به مسابقه ای که در نجف اشرف برگزار می شد، ارائه شد و جایزه ی نخست این مسابقه را به خود اختصاص داد. مقاله پیش روی شما، مقدمه امام موسی صدر می باشد.
این کتاب شامل سرفصل های زیر است:
1. فاطمه زهرا
2. با نویسنده
3. زن
4. نمونه راستین زن مسلمان
5. ام ابیها
6. همسر علی(ع)
7. فاطمه(س) در راه دانش اندوزی
8. جهاد پی گیر
9. فاطمه (س) در محراب عبادت
10. کوثر

در پشت جلد کتاب می خوانیم:

در صومعه استاد بزرگوار و ادیب عالی مقام، سلیمان کتانی، در قریه بسکنتا بر دامنه کوه صنین می نشستم و به او که کتاب عزیزش موسوم به فاطمه الزهرا (س) و ترفی غمد را می خواند، گوش فرا می دادم.
من در حالی به او گوش می شپردم که در برابرم صفحاتی شکوهمند نمایان می شد، صفحاتی که از زیبایی ذوق و عظمت هنر آن استاد عالی مقام پرده برمی داشت. من دست در دست او ساعاتی در دنیای وسیع و درخشان فاطمه(س) سیر کردم. احساس والایی و سرافرازیذ می نمودم و از لذت دیده و دیدار بهره مند می شدم و با عقل و قلبم، در برابر این میراث بزرگ و شورانگیز، احساس سربلندی می کردم. بهره عمر من همین ساعات بود؛ ساعاتی که در مقابل جمال الهی فاطمه(س) که بر اندیشه و قلب این مرد انعکاس یافته بود، قرار داشتم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط