بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فلسفه علم اقتصاد اسلامی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 951810003022
15,000 13,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فلسفه علم اقتصاد شاخه ای از فلسفه علم است که به بحث درباره چیستی علوم اقتصاد می پردازد. وقتی به علم اقتصاد به عنوان ابزاری برای تحلیل پدیده ها در رفتارهای اقتصادی بنگریم و از آن برای چنین مقصودی استفاده کنیم، در دایره علم اقتصاد حرکت کرده ایم. ولی وقتی بخواهیم به خود علم اقتصاد بنگریم و در صدد باشیم که آن را به عنوان یک حقیقت بشناسیم، فلسفه علم اقتصاد متولد می شود. مجموعه حاضر مشتمل بر نقد مقاله هایی در خصوص فلسفه علم اقتصاد اسلامی است که توسط اساتید معروف اقتصاد اسلامی با عناوینی از این دست نوشته شده است: روش کشف ماهیت اسلامی؛ دین و اقتصاد؛ اسلامی کردن علم اقتصاد؛ علم اقتصاد اسلامی؛ نظریه پردازی در اقتصاد اسلامی؛ و مروری بر الگوهای اقتصاد اسلامی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط