بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خوبی خدا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9547710003022
34,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

خوبی خدا مجموعه‌ی 9 داستان از نویسندگان امروز امریکاست که در فاصله سال‌های 2000 تا 2006 از نشریات ادبی امریکا برگزیده شده‌ اند و همگی جوایز مختلفی دریافت کرده‌اند. ریموند کارور، هاروکی موراکامی، شرمن الکسی، الکساندر همن، جومپا لاهیری، مارجوری کمپر، پرسیوال اورت، گیب هادسون و الیزابت کمپر فرنچ نویسندگان داستان‌های این مجموعه‌اند.

امروز برخی از این نویسندگان برای خوانندگان فارسی‌زبان آشنایند؛ از جمله هاروکی موراکامی که اولین‌بار در این مجموعه با داستان "شیرینی عسلی" معرفی شد. داستان‌های خوبی خدا در عین این‌که از تنوع فضا و موضوع برخوردارند، همگی ملموسند و به یک شیوه نوشته شدهاند: به زبان ساده.» در قسمتی از داستان می‌خوانیم: «مایک چشم‌هایش را بالا آورد و به چشم‌های لینک نگاه کرد: تو می‌دانی کجا را اشتباه کرده‌ایم، نه؟ لینک به نشانه نه سر تکان داد."این که به جای شانس برای رحمت دعا کردیم. دست خودمان را رو کردیم . نشان دادیم که آماده‌ایم یک جورهایی با هر چیزی کنار بیاییم."» این کتاب را نشر «ماهی» منتشر کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما