loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ماجراهای نارنیا 2: شیر، ساحره و کمد لباس

ناشر قدیانی

نویسنده کلایو استیپلز لوئیس

مترجم پیمان اسماعیلیان

تصویرگر پولین بینز

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 240

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 95837 10003022
65,000 61,750 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

روزگاری در زمان جنگ در انگلستان، چهار بچه به نام "پیتر"، "سوزان"، "ادموند" و "لوسی" به خانه‌‌ی پرفسوری خارج از لندن می‌روند تا از بمباران در امان باشند.

خانۀ پروفسور خانه‌ای بسیار قدیمی و تاریخی بود و لوسی در هنگام بازی به طور اتفاقی به درون کمدی قدیمی می‌رود و از آن‌جا به سرزمین نارینا راه پیدا می‌کند. سرزمین نارینا توسط ساحره‌ای به نام ملکۀ برفی جادو شده و همه‌جا پوشیده از برف بود.
او آن‌چه را که دیده بود برای خواهر و برادرانش بازگو می‌کند، اما آن‌ها باور نمی‌کنند. سرانجام روزی ادموند، برادر کوچک‌تر، نیز وارد کمد شده و به سرزمین نارینا راه پیدا می‌کند و در آن‌جا با ملکۀ برفی برخورد کرده و طلسم می‌شود. ملکه او را جادو می‌کند تا بدین‌وسیله دیگر بچه‌ها را نیز به دام بیاندازد.

سرانجام شیری به نام "اسلان"، که خالق سرزمین نارینا است، به کمک بچه‌ها می‌آید و آن‌ها تصمیم می‌گیرند ادموند را از دست ملکۀ برفی نجات دهند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما