loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

366 روز با رواقیون (رمز و رازهای زندگی بهتر)

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده رایان هالیدی

مترجم زینب حیدر بیگی | زینب موحدی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 412

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 95929 10003022
90,000 81,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

امروزه با رشد ارتباطات و تعاملات انسانی بسیاری از امورات و اتفاقاتی که با آن سروکار داریم خارج از کنترل ما هستند. اتفاق‌هایی که در بعضی اوقات سازنده و در بعضی دیگر ناخوشایند و مخرب هستند و سراسر زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. حال سوال اینجاست: چه‌چیزهایی را می‌توانیم کنترل کنیم؟ کنترل و عمل ما تا چه‌حد در کاهش اثرات هر اتفاقی تاثیرگذار است؟ چگونه اندیشیدن چه‌تاثیری در فرآیند و برآیند اتفاقات زندگی دارد؟

کتاب «366روز با رواقیون» بر پایه فلسفه رواقی‌گری که پس از قرن‌ها هنوز کاربردی و زنده است به ارائه آمیختگی خردورزی و عملگرایی می‌پردازد.

نویسنده در این‌کتاب تاکید دارد همان اندازه که عمل به اندیشه‌ها اهمیت دارد، فعل اندیشیدن نیز مهم است. هالیدی ضمن ارائه گزین‌گویه‌های مختلف به‌طور مختصر توضیح می‌دهد که این‌مفاهیم را چه‌طور می‌توان در زندگی روزمره به کار برد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما