loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سنجش در مشاوره شغلی

Assessment in Career Counseling

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97263 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
140,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مشاوره شغلی از رشته‌ها و گرایش‌هایی است که با سنجش سروکار زیادی دارد. به نظر می‌رسد این رشته با کار پارسونز و درواقع با سنجش آغاز شده است و اکنون که نظریه‌های فرامدرن در مشاوره شغلی ارائه شده‌اند، سنجش نه‌تنها ابزار تشخیص که ابزار مداخله نیز هست. این کتاب با پایه‌های اصلی سنجش آغاز می‌شود، سپس درباره متغیرهای محتوایی مرسوم در مشاوره شغلی سنتی بحث می‌شود و شیوه‌های سنجش هر کدام به طور مفصل ارائه می‌شوند. متغیرهای محتوایی مورد توجه همه متخصصان رشد شغلی هستند. برخی متخصصان از متغیرهای محتوایی فراتر می‌روند و متغیرهای فرایندی را نیز بررسی می‌کنند. علاوه بر جهت‌گیریِ متمرکز بر نوع متغیر، نوع سنجش نیز متفاوت است. برخی متخصصان بر سنجش کمّی و برخی دیگر بر سنجش کیفی تأکید می‌کنند؛ بنابراین، سنجش کیفی نیز به کتاب اضافه شده است تا این نوع جهت‌گیری را دربرگیرد. مطالعه این کتاب علاوه بر دانشجویان، به علاقه‌مندان حوزه سنجش در مشاوره شغلی نیز توصیه می‌شود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما