loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اصلاح و تربیت رفتار کودکان و توانبخشی آنان

ناشر سفیر اردهال

نویسنده داود معنیان | حمیدرضا فراهانی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 134

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97497 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کودکان دارای نیاز ویژه به دلیل آسیب‌ها، نارسایی‌ها و نقایص ویژه‌ای که دارند، برمبنای نوع و شدت این مشکلات دارای درجاتی از اختلال‌های روان‌شناختی می‌باشد. از این نظر به‌کارگیری مداخله‌های زود هنگام پیشگیرانه و مداخله‌های درمانی مناسب، موثر و کارآمد برای آن‌ها بیش از سایر کودکان اهمیت دارد. مداخله‌های روان‌شناختی هرگونه اقداماتی است که روانشناسان و مشاوران به‌ منظور پیشگیری، درمان و کاهش مشکلات روان‌شناختی افراد به کار می‌برد. هدف نهایی این مداخله‌ها کمک به افراد برای درک بهتر خود و جهان پیرامون، افزایش قابلیت و توانمندی، سازگاری و ارتقای سلامت روانی آن‌ها است. بنابراین آموزش‌های روان‌شناختی مانند آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش ابراز وجود، درمان‌های روان‌شناختی مانند رفتاردرمانی و انواع فنون روان‌درمانی و نیز توان‌بخشی مانند ترمیم مشکلات ادراکی و شناختی ازجمله مداخله‌های روان‌شناختی تلقی می‌شوند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما