loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کلیدهای پرورش عاطفه در پسرها

کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان

ناشر صابرین

نویسنده دن کیندلن | مایکل تامپسون

مترجم مینا اخباری آزاد

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 378

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97774 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
70,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مطالعهٔ این کتاب ما را با روحیۀ ماهیتاً پررمز و راز پسرها، که همچون سرزمینی اسرارآمیز است آشنا می‌سازد. همۀ والدین، آموزگاران یا هر کسی که می‌خواهد پسرها را بزرگ کند و پرورش دهد باید این کتاب را مطالعه کند. دکتر دَن کیندلن و دکتر مایکل تامپسون به عنوان دو سردمدار در زمینهٔ روان شناسی کودک شناخته شده‌اند. کیندلن و تامپسون این مورد جالب را مطرح می‌کنند که سواد عاطفی با ارزش‌ترین هدیه‌ای است که ما می‌توانیم به پسرهایمان پیشکش کنیم. آن‌ها به والدین نشان می‌دهند که چگونه می‌توانند به پرورش آگاهی عاطفی و حس همدردی در پسرها کمک کنند - آن هم با قرار دادن ارتباط‌های حیاتی و مهم در اختیار آن‌ها و برخوردار کردن آن‌ها از حمایتی که برای خروج از فشار اجتماعی به آن نیاز دارند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما