loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

برنامه نویسی مقدماتی با پایتون

ناشر سفیر اردهال

نویسنده مهدیه نادی سنجانی | معصومه خسروی رینه

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 183

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 97845 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
50,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

یکی از اهداف اصلی این کتاب، ایجاد توانمندی حل مسائل با استفاده از روش‌های رایانه ای برای دانشجویان و محققان رشته های زیست شناسی است؛ زیرا برای اکثر افراد برنامه نویسی رایانه ای بسیار دشوار است و نیاز به صرف زمانی زیاد دارد، همچنین این کار دارای موانعی بسیار است، و یادگیری آن برای کسانی که در زمینه برنامه نویسی، آموزش ندیده اند بسیار مشکل است. با توجه به نکته فوق برای یک برنامه نویس تازه کار، ابتدا باید با زبانی شروع کنیم که کار با آن راحت تر باشد، و معتقدیم که آن زبان، پایتون است، ولی این بدان معنی نیست که آسان بودن آن دلیل قدرتمند نبودن آن باشد. پایتون روشی بسیار غنی و توانمند برای برنامه نویسی حتی برای پروژه هایی بسیار بزرگ است؛ به این خاطر امروزه محققان برای کارهای علمی خود از آن استفاده می کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما