loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اگر همه این طور فکر کنند!

ناشر مهرسا

نویسنده الن جاورنیک

مترجم لیلا کاشانی وحید | نفیسه محسن زاده کرمانی

تصویرگر کالین م. مدن

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 32

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98049 10003022
22,000 20,900 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شاید به نظرتان برسد اینکه ما درباره‌ی دیگران چه «فکری می‌کنیم» اهمیتی ندارد، اما اگر «فکر کنید» دیگران توانایی انجام کاری را ندارند، این نوع فکر کردنِ شما می‌تواند آن‌ها را دلسرد کند. شاید به نظرتان برسد «نوعِ فکر کردن» ما به دیگران آسیبی نمی‌رساند، ولی تصور کنید که همه نسبت به هم این‌طور فکر کنند، آن‌وقت چه اتفاقی می‌افتد! حتی اگر همه درباره‌ی یک مسئله یک جور فکر کنند، باز هم ممکن است آن‌ها هم اشتباه کنند. اگر همه از یاد ببرند که نسبت به هم مثبت و مهربانانه فکر کنند، آن‌وقت دنیا دیگر جای زیبایی برای زندگی کردن نخواهد بود.
اگر بدانیم که حتی «فکر کردن» ما درباره‌ی دیگران می‌تواند روی آن‌ها، خودمان و بر همه‌ی دنیا تأثیر بگذارد و اگر بدانیم که فکرهای مثبت می‌تواند دنیا را قشنگ‌تر کند، حتما تلاش می‌کنیم که نوع فکر کردنمان مهربانانه‌تر و امیدبخش‌تر باشد.

این کتاب در ادامه‌ی کتاب‌های قبلی از این مجموعه «اگر همه این کار را بکنند» و «اگر همه این را بگویند» به ریشه‌ی رفتارها و گفتارهای ما می‌پردازد، که همان فکر کردن ما درباره‌ی دیگران است. شاید اگر درباره‌ی خودمان، دیگران و دنیا بهتر فکر کنیم، کمتر به «آنچه که همه می‌گویند» و «همه انجام می‌دهند» توجه کنیم و با امید و مهربانی بیشتری در کنار دیگران زندگی کنیم و در نتیجه دنیای ما دنیای زیباتری خواهد بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما