loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یک روایت معتبر درباره آتش سوزی سینما رکس

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده زهرا عزیزمحمدی

تصویرگر حمید قدسی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 65

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98522 10003022
9,000 8,550 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعـه یـک روایـت معتبـر روایـت روزهـا و سـال‌هایی است کـه خوب یا بد، خـوشی یا تلخ، برمردمان و میهنمان گذشته است. گذشته‌ای که امروز چراغی است که راه آینده را روشن می‌کند شناخت گذشته و روبه‌رو شدن با حقیقت آن می‌تواند برای جوانان امروز این مرز و بوم یک راهنما حقیقی باشد. راهنمایی که او را از میان دروغ‌های رسانه‌های مختلف به طرف حقیقت هدایت کند.

سالن چشم بر هم زدنی گر گرفته بود. عباس لحظه ای دست ناهید را رها نمیکرد .به هر طرف می چرخیدند شعله های آتش به طرفشان زبانه می کشید.فقط همراه بقیه این طرف و آن طرف می دویدند.باور نمی کردند در همان چند دقیقه اول، تماشاگران پشت صندلی های جلویی بدون اینکه فرصت بلند شدن داشته باشند خفه شده باشند. فکرشان کار نمی کرد.

عباس ناگهان فریاد زد:« در سی ریالی»! و همین طور که سرفه می کرد و دست ناهید را می کشید به سمت در دوید. همه به طرف در هجوم بردند…
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما