loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

یک روایت معتبر درباره مدرسه حقانی

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده امین خالقی

تصویرگر حمید قدسی

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 69

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98528 10003022
9,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعـه یـک روایـت معتبـر روایـت روزهـا و سـال‌هایی است کـه خوب یا بد، خـوشی یا تلخ، برمردمان و میهنمان گذشته است. گذشته‌ای که امروز چراغی است که راه آینده را روشن می‌کند شناخت گذشته و روبه‌رو شدن با حقیقت آن می‌تواند برای جوانان امروز این مرز و بوم یک راهنما حقیقی باشد. راهنمایی که او را از میان دروغ‌های رسانه‌های مختلف به طرف حقیقت هدایت کند.

«… زمان بر ما اسیران زمان است که میگذرد، اگرنه، در پیشگاه لازمان و لامکان، دیروز و امروز و فردا به یکباره حاضرند و این عرصه ی زمان را هم، او برای تکامل من و تو گسترده است…. هزاران سال از آغاز حیات بشر بر این کره ی خاکی میگذرد و همه ی آنان تا به امروز مرده اند و ما نیز خواهیم مرد و بر مرگ ما نیز قرن ها خواهد گذشت. خوشا آنان که مردانه مرده اند و تو ای عزیز، میدانی تنها کسانی مردانه میمیرند که مردانه زیسته باشند… »
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما