loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عقرب های کشتی بمبک

5 (1)

ناشر افق

نویسنده فرهاد حسن زاده

ویراستار مژگان کلهر

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 98610 10003022
31,000 29,450 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، رمانی است ماجرایی و پر کشش. نویسنده از مصالحی که در اختیار دارد به‌خوبی در خلق روایتی پرفرازونشیب و برخوردار از تعلیق بهره برده است. شخصیت‌های اصلی رمان چهار پسر نوجوان هستند که در دنیای بازی‌های کودکانه خود باندی به نام عقرب را درست کرده‌اند و ناخواسته و از سر کنجکاوی قدم به ماجرایی جذاب می‌گذارند. رمان از آنجا آغاز می‌شود که دو زن و یک مرد، با اتومبیل بزرگی در تاریکی شب وارد قبرستانی در بیرون شهر می‌شوند و به طرزی مشکوک، چمدانی را در داخل خاک پنهان می‌کنند. راوی «خلو» که به همراه دوستانش در راه بازگشت به خانه است، با یک شرط‌بندی کودکانه به اتومبیل نزدیک شده و سرانجام از سر کنجکاوی وارد ماجرایی می‌شود که حول محور چمدان و محتویات آن می‌گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما