loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

رازهای دوران پرالتهاب: خاطرات سروان عراقی ثامر حمود الخالصی

ناشر سوره مهر

نویسنده ثامر حمود الخالصی

مترجم محمدحسین زوار کعبه

تعداد صفحات : 107

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 989 10003022
21,000 20,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«رازهای دوران پرالتهاب» خاطرات سروان عراقی ثامر حمودالخالصی است که از دوران جنگ تحمیلی حرف های تازه ای دارد. او در این کتاب از رازهای وحشتناک پرده برمی دارد. او این کتاب را هنگام سکونت در کشور سوریه نگاشته است و در آن به تشریح لحظات زندگی اش در جنگ تحمیلی می پردازد. او از قساوت هایش می گوید و از قربانی کردن دو تن از هم رزمانش. کسانی که شاهد فرار او بوده اند، برای سفید ماندن کارنامه درخشان الخالصی از سوی او متهم به فرار و روانه چوبه دار می شوند.
کتاب، علاوه بر افشای جنایات نیروهای عراقی در جنگ، گرفتاری ها و مصیبت های مردم عراق را نیز آشکار می کند. حوادث در این کتاب به شکل دقیق ترسیم شده تا خواننده در بطن آنها قرار بگیرد. سروان عراقی ثامر حمود الخالصی در بخشی از کتاب به استفاده از سلاح شیمیایی در منطقه مهران اعتراف می کند و از اعطای مدال شجاعت از سوی صدام به افسرانی که از این سلاح ها استفاده کرده اند خبر می دهد. او از افسران ارشد حزب بعث است که پس از جنگ به فجایعی که خود در آنها نقش داشته است، پی می برد و گرفتار عذاب وجدان می شود. او همچنین در نگارش این کتاب قصد دارد نشان دهد که مردم عراق در این جنگ بسیار متضرر شده و آسیب های زیادی دیده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما