loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پرواز اسب سفید

ناشر به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی)

نویسنده سیده عذرا موسوی

تصویرگر نسترن عنبری

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 188

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99118 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
38,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

رمان پرواز اسب سفید داستان دختر نوجوانی به نام گلبرگ است که پدرش گرفتار مشکل بزرگی شده و خودش هم مجبور است تابستان را دور از پدر و مادر با دلهره و سختی بگذراند و انتظار بکشد. او در روزهای پر انتظار خود در این تابستان سخت می‌کوشد به همه کمک کند.

این رمان در 16 فصل شامل فصل اول، نهنگ تنها، سال‌هاست که طول اقیانوس را می‌رود و می‌آید، فصل دوم، تو کجای این ماجرایی گلبرگ!؟ من کجام؟ فصل سوم، زندگی، راه خودش را می‌رود گلبرگ، فصل چهارم، مثل یک پری دریایی غمگین، ته آب‌های گرم، فصل پنجم، ظرفت را بزرگ کن گلبرگ، فصل ششم، کی می‌تونه، بگه که اندازه مشکل کی بزرگ‌تره؟ فصل هفتم، مسابقه را تمام کن گلبرگ فصل هشتم، مثل گم شدن توی جنگل، فصل نهم، کتی از تکه‌های بزرگ رنگارنگ، فصل دهم، کرم سیاه و چروکیده‌ای که از پروانه‌ شدن منصرف شده، فصل یازدهم، درد مش‌ اسد بی‌پولی نبود؛ بی‌کسی بود، فصل دوازدهم، برای آدم زنده، عزاداری نکن گلبرگ، فصل سیزدهم؛ عزیزم! من یا دیوونه‌ام یا پیغمبر، فصل چهاردهم، بلدی اسب سفیدی رو، به پرواز در بیاری؟ فصل پانزدهم، اومدی اشک تمساح بریزی و فصل شانزدهم، من باید تاوان کاری رو که کردم، پس بدم منتشر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما