loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

اطلس طب سوزنی

ناشر سفیر اردهال

نویسنده کلودیا فوک

مترجم اکبر محمدی

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 841

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99272 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
1,200,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

شناخت نقاط مهم، پایه و اساس درمان در شاخه طب سوزنی است؛ به همین دلیل آگاهی از محل دقیق نقاط مزبور، در روند درمان صحیح و کامل، امری ضروری به نظر می‌رسد.از سویی، شناخت این نقاط با کمک روش‌هایی مانند بادکش درمانی و طب فشاری نیز امکانپذیر است. در این کتاب، 500 تصویر دو رنگ از نقاط طب سوزنی و کانال‌های انرژی درج شده؛ علاوه بر این شرحی کامل در مورد مکانیسم اثر طب سوزنی و بیماری‌هایی که بدین‌گونه درمان می‌شوند و مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی‌اند، ارائه شده است. این اطلس نه تنها نمایی کلی از مهم‌ترین نقاط طب سوزنی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، بلکه به پزشکان باتجربه نیز در مورد نقاط طب سوزنی که به ندرت استفاده می‌شوند، کمک می‌کند که دانش خود را گسترش دهند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما