loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

مرگ؛ جستاری روان شناختی و معنوی با تاکید بر آموزه های مولانا

ناشر دانشگاه ادیان و مذاهب | زحل

نویسنده سید عبدالهادی سیدفاطمی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 208

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99361 10003022
80,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتاب پیش رو، تمرکز اصلی نویسنده که دانش آموخته ارشد در رشته مشاوره خانواده است، بر جنبه‌های روان‌شناختی و معنوی موضوع مرگ است.

در این مسیر علاوه بر تبیین موضوع مرگ به عنوان پدیده‌ای مهم (اگر نگوییم مهم‌ترین) از منظر رویکردهای متقدم روان‌شناسی، از طریق بازخوانی مثنوی معنوی، به رویکرد مولانا در زمینه نگرش به مرگ، پرداخته شده است.
با در نظر گرفتن مؤلفه هایی نظیر انواع مرگ و معانی آن‌ها، نشانه‌های مرگ، پیامدهای مرگ، مرگ و جهان دیگر، مواجهه با مرگ و مرگ آگاهی به مثابه درمان، آموزه‌های مولانا در زمینه پدیده مرگ استخراج و ارائه‌شده است.

کوشش این قلم بر آن بوده که با کوتاه‌ ترین تفسیر و شرح و با ملاحظه موضوع کتاب (مرگ)، ابیات مثنوی را پیشکش ذهن متفکر خواننده گرامی کند؛ چرا که باور بر این است مولانا با بهترین بیان شارح کلام خود است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما