بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حزب الله پیروز

ناشر : پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی

نویسنده : بهنام سرخیل

سال نشر : 1387

تعداد صفحات : 248

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 994010003022
قابل تهیه از مراکز پخش
2,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حزب الله لبنان مانند سایر جنبش های اسلامی در خلا رشد نیافته است، بنابراین برای شناخت دقیق اهداف، عملکرد و برنامه های آتی آن لازم است که جامعه لبنان به عنوان بستر اصلی پیدایش این حرکت عظیم مورد نقد و بررسی قرار گیرد. نویسنده در این کتاب سعی نموده است تا با در نظر گرفتن عوامل مختلف سیاسی ـ اجتماعی در داخل لبنان نظیر بحث تنوع مذاهب، طوایف، ساختار و نحوه عملکرد احزاب، و چگونگی تعاملات گروه ها و جریان های موجود به شناختی کلی از جامعه کنونی لبنان دست یابد تا به کمک آن در نهایت بتواند جایگاه حزب الله و چگونگی اقدامات آن را در قالبی مشخص تعریف نماید. هم چنین با در نظر گرفتن دو پایه اساسی به دست آمده از مجموعه حاضر یعنی موقعیت حزب الله در عرصه داخلی و خارجی به پیش بینی این حرکت و تاثیرات آن بر برنامه های کلان و بنیادین بپردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط