loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

میراث گناهکاران

5 (1)

ناشر کتابستان معرفت

نویسنده محمدرضا بازدار

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 304

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99589 10003022
122,000 109,800 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تابستان سال 1500 هجری شمسی است. هنوز چند دهه از آتش سوزانی که تمام زمین را در بر گرفت و همه چیز را از بین برد و انسان و انسانیت را به لبه پرتگاه نابودی و انقراض کشاند، نگذشته است. اما گروهی مخفی، خواب تازه ای برای بشریت دیده اند. گروهی که پس از هزاران سال، اکنون به دنبال انتقام نهایی هستند. آنها آمده اند تا با کمک قهرمان داستان، نقشه شان عملی شود.

حال، حسین، نوه حیدر، این مکانیک زنجانی، کجا می ایستد؟ سمت انسان یا دشمنان انسان؟ می داند اگر قبول کند که برای انسان و اسلام بجنگد باید تاوان سختی بدهد؟ اصلا خبر دارد خودش یکی از مهره های دشمن است؟

آیا او هم جزئی از میراث گناهکاران خواهد بود؟

قسم، اولین جلد از مجموعه میراث گناهکاران است که در فضایی پسا آخر الزمانی روایت گر نبرد انسان با بزرگترین دشمنش است، نفسش.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
بازدیدهای اخیر شما