loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سود و دیگر هیچ: سیستمی برای تغییر نگاه کارآفرینان و صاحبان کسب و کار به سود

ناشر آریانا قلم

نویسنده مایک میکالوویتس

مترجم علی نجار

سال نشر : 1401

تعداد صفحات : 368

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99610 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
148,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کارآفرینان، کسب‌وکار خودشان را راه می‌اندازند چون می‌خواهند کاری که دوست دارند را انجام بدهند و در عین‌حال آزادی مالی داشته باشند. آن‌ها بیشتر و سخت‌تر کار می‌کنند و هر چه پس‌انداز دارند خرج می‌کنند اما بازهم سودی نصیبشان نمی‌شوند. چون تمام درآمدشان را صرف پرداخت هزینه‌هایشان می‌کنند. پس سود کجاست؟

میکالوویتس در کتاب «سود و دیگر هیچ» به موضوعی اشاره می‌کند که امروزه بیشتر کسب‌و‌کارها با آن مواجه هستند یعنی کسب سود بیشتر. او می‌گوید فرمول‌های قدیمی سود، دیگر جواب نمی‌دهند؛ بنابراین کسب‌و‌کارها برای حفظ بقا و رشدشان نیاز به اتخاذ رویکرد و روش‌های جدید و متفاوتی دارند. او می‌گوید: برداشت سود بر پرداخت بدهی اولویت دارد؛ بنابراین اول سودتان را بردارید بعد بدهی‌هایتان را بپردازید. هم‌چنین این کتاب به داستان شرکت‌های زیادی اشاره می‌کند که از این روش پیروی کردند و به موفقیت رسیدند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما