loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

لغزش های اعتقادی در عصر غیبت: گونه ها، زمینه ها و راهکارها

ناشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

نویسنده حسن ملایی

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 320

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99676 10003022
70,000 63,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

زمان غیبت امام عصر بر طبق متون دینی به گونه‌ای خواهد بود که اعتقادات و باورهای دینی و مهدوی یک مسلمان به‌شدت مورد هجمه قرار می‌گیرد و دینداری برای مسلمانان با چالش‌های خطرناکی مواجه خواهد شد. این پیش بینی معصومین: امروزه با تأملی در وضعیت دینداری آحاد جامعه انسانی و با هجوم بی‌امان جبهه شیطان بر باورهای الهی کاملاً مشهود است. قطعاً چنین لغزش هایی در امور اعتقادی با زمینه‌های فردی و عوامل اجتماعی شکل می گیرد و موجب ایجاد انحراف در باورها می‌شود که باید مورد بررسیِ موشکافانه و عالمانه قرار گیرد؛ زیرا تا لغزش‌ها و بسترهای ایجاد آن شناسایی نشود، ارائه راهکار ممکن نخواهد بود. بنابراین رسالت مهم ما پس از شناسایی مذکور، یافتن راهکارهای مؤثر برای ازبین‌بردن یا کاهش این لغزش ها است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما