فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده نرم افزار نور الجنان - ۳ زبانه

نیایش نامه چندرسانه ای دعا و زیارت به همراه کتابخانه ادعیه و اخلاق

ناشر الکترونیک : مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
50,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده لوح فشرده

دعا، نقطه اوج کمال آدمی و رها شدن او از تعلقات دنیای مادی است. دعا، حلقه اتصال برکه وجود آدمی به دریای بی کران رحمت و محبت ربوبی است؛ چنان که ترنّم قدسی ادعیه، جان دلدادگان حریم الهی را طراوت بخشیده و نور هدایت را بر دل های دوستدار اهل بیت(علیهم السلام) تابانده است. اندیشه ارائه نرم افزارِ ویژه مناجات های عرفانی و کتب ادعیه از چندی پیش، خاطر مؤسسات تولید کننده نرم افزارهای اسلامی را به خود مشغول داشته بود تا آنکه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به منظور ارائه نرم افزاری وزین و درخور مضامین بلند دعاهای اسلامی و نشر فرهنگ معنوی و اخلاقی تشیّع، به تهیه و تولید «نور الجنان» مبادرت ورزید.
نور الجنان، گلشن عطرآگینی از دعا و کتب اخلاقی است که در آن قرآن کریم به همراه متن کامل ۶۷ عنوان کتاب از منابع اصلی ادعیه، شرح و ترجمه دعاها، فلسفه دعا و نیز کتاب های اخلاقی ارائه شده است. استفاده از فهرست جامع ادعیه و زیارتنامه ها با قابلیت نمایش متن و ترجمه و پخش صوت، عرضه اطلاعات کامل در باره کتاب ها و زندگی نامه مؤلفان آنها، نمایش ده ها تصویر و امکان پخش مولودی و مرثیه چهارده معصوم(علیهم السلام) و دیگر اولیای الهی و نیز پخش چندین مناجات به همراه نمایش تصاویر گوناگون از جمله امکانات این برنامه می باشد.
قابلیت های این لوح فشرده موجب گردید تا در نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مفتخر به کسب عنوان خادم القرآن شود و در اوّلین جشنواره نرم افزار علوم اسلامی عنوان رتبه دوم را در گروه برنامه های چند رسانه ای از آن خود نماید و در نهمین نمایشگاه بین المللی اطلاع رسانی و فرهنگ نیز مورد تقدیر قرار گیرد." نخستین نیایش نامه چند رسانه ای جهان اسلام قابلیت های این لوح فشرده موجب گردید تا در نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مفتخر به کسب عنوان خادم القرآن شود و در اوّلین جشنواره نرم افزار علوم اسلامی عنوان رتبه دوم را در گروه برنامه های چند رسانه ای از آن خود نماید و در نهمین نمایشگاه بین المللی اطلاع رسانی و فرهنگ نیز مورد تقدیر قرار گیرد.

• نمایش فهرست های گوناگون ادعیه، زیارت ها، نمازها، اعمال هفته و ماه ها بر گرفته از متن مفاتیح الجنان و صفحیه سجادیه به همراه نمایش متن و ترجمه و صوت
• نمایش متن ۶۸ عنوان کتاب در ۱۰۲ جلد از ۵۰ مؤلف در زمینه منابع ادعیه، شرح و تفسیر دعاها، فلسفه دعا و همچنین کتاب های اخلاقی و سیر و سلوک
• نمایش صدها تصویر به صورت اسلاید به همراه پخش مولودی و مرثیه برای چهارده معصوم (علیهم السلام) و دیگر اولیای الهی
• نمایش و قرائت ادعیه و اعمال و آداب مربوط به هر روز مطابق با تقویم کامپیوتر
• پخش چندین مناجات به همراه نمایش تصاویر
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط