بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. لوح فشرده
  3. لوح فشرده صوتی از فدک تا فلک: مجموعه سخنرانی های حضرت آیت الله مصباح یزدی
  • لوح فشرده صوتی از فدک تا فلک: مجموعه سخنرانی های حضرت آیت الله مصباح یزدی

لوح فشرده صوتی از فدک تا فلک: مجموعه سخنرانی های حضرت آیت الله مصباح یزدی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 3761510003022
به من اطلاع بده

لوح فشرده «از فدک تا فلک»، مشتمل بر مجموعه سخنرانی های معظم له در شرح و تفسیر خطبه گران سنگ حضرت زهرا سلام الله علیها، معروف به «خطبه فدکیه» می باشد.
خطبه فدکیه سند رسوایی غاصبان حق ولایت تا هماره تاریخ، و دادخواست صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا، سلام الله علیها، از ظلمی است که به واسطه غصب خلافت بر امت اسلام رفت. شرح این خطبه غبار غفلت از چشم ناآگاهان می زداید و چشمه های بصیرت را بر تشنگان وادی حیرت جاری می سازد.
محتوای این لوح فشرده شرح و تفسیر معارف بلند این خطبه شریف است که حضرت علامه، آیت اللّه مصباح یزدی طی 56 جلسه از سخنرانی های خود در محل دفتر مقام معظم رهبری در شهر مقدس قم ایراد کرده اند.
پیش از این صوت هر جلسه همراه با چکیده ای از مطالب آن در پایگاه اطلاع رسانی آثار معظم له ارایه شده بود، و اینک برای استفاده بیشتر به این صورت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی