فراخوانی فراخوانی ...

لوح فشرده نرم افزار نسل توحیدی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
150,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده لوح فشرده

این مجموعه شامل 4 عدد DVD می باشد، که هر یک از آن شامل مباحث بسیار ارزشمند در جهت فرزندآوری و فرزندپروری است.
در لوح فشرده اول این مجموعه به نام "آماده سازی"، در بردارنده ی مهمترین آمادگی های معرفتی، اخلاقی، رفتاری و بهداشتی مربوط به زن و شوهر عنوان می شود تا زمینه شکل گیری یک خانواده توحیدی برای پرورش نسل توحیدی فراهم شود. استفاده از این مجموعه برای افرادی که برای بار دوم به بعد نیز قصد فرزند دار شدن دارند توصیه می شود. در این قسمت، مباحثی چون بلوغ عاطفی، کلیات تغذیه و طب سنتی، بهداشت جنسی زنان، بهداشت جنسی مردان، و ... آورده شده است .

لوح فشرده دوم: در این دوره که کودک اولین صورت حیات مادی خود را پیدا می کند، بالا ترین امکان القاء در او وجود داشته و می توان با یک مراقبت ساده، تاثیر بسیار گسترده و عمیقی در سرنوشت کودک گذاشت. در این دوره بیش از همه باید براهمیت و تاثیرگذاری نقش پدران تاکید نمود.
مباحث این دوره شامل:
طهارت، تقوی و سلامت در انعقاد نطفه
مهمترین نکات طب سنتی رابطه زناشویی سالم و موثر
مراقبت های پزشکی در رابطه زناشویی
مباشرت از دیدگاه قرآن

لوح فشرده سوم: این دوره با توجه به سطح ارتباط بسیار زیاد فرزند با مادر، وابستگی کامل او و همچنین طول مدت این دوره، فرصت بسیار مناسبی برای تربیت او به شمار می رود، چنانکه در روایات به نقش تعیین کننده این دوره در تعیین سرنوشت کودک و رقم زدن سعادت برای او تاکید فراوان شده است. ضمنا معنویت و طهارت حاصل از این دوره برای مادر، که در انبوه ملائکه الهی و ارتباط با ملکوت قرار دارد، فرصت بسیار مناسبی بر ارتقای معرفتی و اخلاقی او نیز به شمار می رود.

لوح فشرده چهارم: پایان دوران جنینی و آغاز ورود کودک به این دنیا، تجربه شگرفی از موت و حیات است که با توجه به حساسیت ویژه این مقطع و همچنین طهارت معصومیت فوق العاده کودک در این دوره، می تواند نقش تعیین کننده ای در تربیت وی داشته باشد، تا بدان حد در روایات اسلامی به اهمیت قابله (کسی که کودک را به دنیا می آورد) و ایمان و معنویت او نیز توجه شده است.
 • نوع دیسک
  DVD
 • تعداد دیسک
  4
 • وزن(گرم)
  180
 • تاریخ ثبت اطلاعات
  پنج‌شنبه 26 آذر 1394
 • تاریخ ویرایش اطلاعات
  شنبه 19 دی 1394
 • کد
  37745
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط