فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوح فشرده نرم افزار الطاعون الأسود

نظرة شاملة الی تاریخ منظمة مجاهدی خلق الارهابیة فی العراق
ناشر الکترونیک: کانون هابیلیان

نوع دیسک: CD
تعداد دیسک: 1
وزن(گرم): 118
تاریخ ثبت: یکشنبه 27 دی 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 28 دی 1394
کد : 39419
تعداد بازدید: 57
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

20000 ریال
معرفی لوح فشرده
طاعون سیاه (الطاعون الاسود) مجموعه نرم افزاری است به زبان عربی که به بررسی جنایات متعدد جنگی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در خاک عراق و به مردم مظلوم این کشور در طول هم پیمانی شوم این فرقه منفور با صدام و حزب بعث می پردازد . در این مجموعه اسناد قابل ملاحظه و غیرقابل انکاری از کشتار انتفاضه شیعیان ،عملیات کردکشی و بسیاری از جنایات دیگر به دست سازمان وجود دارد .

سازمان مجاهدین در طول مدت بیش از دو دهه حضور در عراق و انجام انواع خوش خدمتی ها به حذب بعث و صدام حسین ،بیش از ۲۵۰۰۰ نفر از مردم مظلوم و مسلمان عراق را در عملیات های مختلف جنگی و تروریستی درحمایت از دیکتاتوری صدام حسین به شهادت رساندند.

این مجموعه در عراق با اقبال گسترده ای مواجه گردیده و درخواست از کانون هابیلیان برای ارسال این مجموعه به عراق قابل ملاحظه است.


ناشر الکترونیک


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!